Navigation X
ALERT
Click here to register with a few steps and explore all our cool stuff we have to offer!

cracked.io | Best Forum Around | Free Premium Accounts

3109

Ebay satış desteği - Ücret karşılığı verilecektir

by Sadeceoyna - 20 July, 2020 - 09:55 AM
This post is by a banned member (Sadeceoyna) - Unhide
2.390
Threads
5 Years of service
Merhabalar,
Ebay'da satış yapmak istiyorum fakat yeni açtığım 2 hesapta banlandı. Neden veya nasıl oldu anlamadım.
Ebay'da sorunsuz bir şekilde satış yapmamı sağlıyacak ve destek verecek birileri arıyorum. Karşılığında bir şeyler verebilirim.

Ebay'da satış yapmak için kişisel mi yoksa business paypal hesabı mı gerekli ? 
Hesap açımında nelere dikkat etmeliyiz vs.
Satışını yapacağım ürünler ''dijital'' ürünler olacak, bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekli vs.

[Image: iooiyue.gif]
This post is by a banned member (0LUX) - Unhide
0LUX  
Registered
764
Threads
4 Years of service
ebay hesaplari cok hizli banliyor. Vpn kullandin icin olabillir. En iyisi proxy kullanmak 911.re, vip72. sanirim normal bir paypal yeter. Ebay stealth hesabi yapanlar var. En iyisi birsilye cailsmak
2.390
Threads
5 Years of service
(20 July, 2020 - 07:43 PM)0LUX Wrote: Show More
ebay hesaplari cok hizli banliyor. Vpn kullandin icin olabillir. En iyisi proxy kullanmak 911.re, vip72. sanirim normal bir paypal yeter. Ebay stealth hesabi yapanlar var. En iyisi birsilye cailsmak

calıntı hesaplar ile satıs yapmak ne kadar güvenilir onu da bilemedim. sonradan hesabın başına bir şey gelip, kazandığın paranın da gitmesinden çekiniyorum

This post is by a banned member (0LUX) - Unhide
0LUX  
Registered
764
Threads
4 Years of service
(21 July, 2020 - 02:35 PM)Sadeceoyna Wrote: Show More

calıntı hesaplar ile satıs yapmak ne kadar güvenilir onu da bilemedim. sonradan hesabın başına bir şey gelip, kazandığın paranın da gitmesinden çekiniyorum

bence en kolayı shoppy kullanamak. Ebay cok problem cikartiyor ve ayrica satarken cok buyuk ucret aliyor

[Image: sig.gif]
2.390
Threads
5 Years of service
(21 July, 2020 - 09:39 PM)0LUX Wrote: Show More
(21 July, 2020 - 02:35 PM)Sadeceoyna Wrote: Show More

bence en kolayı shoppy kullanamak. Ebay cok problem cikartiyor ve ayrica satarken cok buyuk ucret aliyor

shoppy kullanıyorum zaten hocam. ebay'a da girip orada da satıs yapmak istiyorum su an için