Navigation X
ALERT
Click here to register with a few steps and explore all our cool stuff we have to offer!

cracked.io | Best Forum Around | Free Premium Accounts

4372

Mega.nz Openbullet Config Hakkında..

by silence35 - 14 October, 2020 - 04:47 AM
This post is by a banned member (silence35) - Unhide
silence35  
Infinity
452
Threads
5 Years of service
(This post was last modified: 14 October, 2020 - 04:48 AM by silence35.)
Arkadaşlar kısa bir süre önce mega.nz artık genellikle her hesabı kitlemeyi başladı ben babato checker kullanıyordum, çok sağlamdı proxyless olarak çalışıyordu fakat artık her login yaptıgı hesabı kitliyor artık. Mega.nz yeni önlemler almaya başlamış bende artık openbullet üzerinden config yapmak mümkünmü diye bakarken denedim aslında başta basit görünürken fakat çok güzel bir şifreleme yöntemi olduğunu gördüm. Bu yüzden hiç bir yerde openbullet anomaly artık ne olursa olsun mega.nz configi yok sebebi de şu giriş yaparken request payload kısmında mail oldugu gibi kalıyor fakat şifrenizi uh : olarak aes'ten geçiriyor buda kırılıyor tabi elimde bitane loliscript var hatta burda paylaşılmış ama o kadar yavaş ki sisteme bağlı olarak 1 hesap için 1 dakikayi buluyor bu da çok büyük bir zaman..

Aşağıya bıraktım şifreyi ben örnek123 yazdım ama uh olarak şifreliyor bunuda şu şekilde yapıyor çok bilgim yok sadece kısaca mail ve şifreyi birleştirerek şifreliyor şunuda şöyle farkettim maili de değiştireyim dediğim zaman şifreyi aynı bırakıyorum baktım uh: gene değişti baya karışık bir yöntem burda anomaly configini bırakıyorum --> https://pastr.io/view/FNxbjfkYKB0

" Config ve loliscript hiç bir şekilde bana ait değidlir. "

burayada sadece loliscript ini bırakıyorum ---> https://pastr.io/view/DT7OXV9CFb0

Yapılması gereken tek şey burda bu kodu daha hızlı bir hale getirebilirmiyiz onun dışında fazla birşeye gerek yok :) keşke kendim javascript dili bilsem hiç buraya bu konuyu açmazdım ama malasef hiç bilgim yok.

Çalışan bir mega hesabıda bırakıyorum deneme yapcak olan arkadaşlar varsa diye - > [email protected]:hitaci89

Herkes en küçük fikir yorum belirtsin iyi kötü farketmeksizin sizden rica ediyorum arkadaşlar .. Heart Hype

[Image: 122.png]
İ HATE LEECHERS  Pepi  ~ Thanks for understanding...

Leave Like ~ Just 1 Click  :comfy:  You can do this...  

More likes => More HQ Leaks

[Image: giphy.gif]
This post is by a banned member (szroel) - Unhide
szroel  
Registered
1.098
Threads
4 Years of service
Dostum selam ;

Grupta bir çok mega.nz hit paylaşımı yaptım daha önce , evet dediğin gibi mega.nz şaşırtıcı bir şekilde ban attı hesaplara ve 100k ya yakın mega hitim patladı, sadece 3k hit çekebildim.. :)

Sana tavsiyem bikaç checker araman , kullandığım 2 checker mevcut sorunsuz çalışıyor sadece piyasaya düşmüş combolar kilitli megeada.
“If you want to shine like the sun, first burn like the sun.”
silence35  
Infinity
452
Threads
5 Years of service
(This post was last modified: 17 November, 2020 - 02:52 AM by silence35.)
(16 November, 2020 - 12:48 PM)szroel Wrote: Show More
Dostum selam ;

Grupta bir çok mega.nz hit paylaşımı yaptım daha önce , evet dediğin gibi mega.nz şaşırtıcı bir şekilde ban attı hesaplara ve 100k ya yakın mega hitim patladı, sadece 3k hit çekebildim.. :)

Sana tavsiyem bikaç checker araman , kullandığım 2 checker mevcut sorunsuz çalışıyor sadece piyasaya düşmüş combolar kilitli megeada.

Teşekkür ederim hocam yorumun için kullandıgın checkerları burdan yada özelden bana gönderebilirmisin isimlerini benim 650k hitim gitti bütün hepsi patladı ben hiç önlem almıyor dedim şaşırtıcı birşekilde aniden sistem
geliştirdi adamlar.  [Image: monkayes.gif]

( Benim kullandıgım babato checker dı fakat artık sadece hesapları kitliyor bu checker çatır çatır calışanları bile kitliyor bir kaçtane var piyasada ama onlarda cok yavaş ve işlemci kullanımı hat safada ondan daha pratik hali gerekiyor gibi ya bakalım :)

This post is by a banned member (szroel) - Unhide
szroel  
Registered
1.098
Threads
4 Years of service
Dostum işlemci için birşey diyemiycem , ben hem rdp de hem pcde çalıştırıyorum  işlemci fanım çalışıyor ama pc kullanıma engel olmuyor , captureli bir şekilde 30 dakikada ortalama 20k checkliyorum.
“If you want to shine like the sun, first burn like the sun.”
silence35  
Infinity
452
Threads
5 Years of service
(17 November, 2020 - 08:49 AM)szroel Wrote: Show More
Dostum işlemci için birşey diyemiycem , ben hem rdp de hem pcde çalıştırıyorum  işlemci fanım çalışıyor ama pc kullanıma engel olmuyor , captureli bir şekilde 30 dakikada ortalama 20k checkliyorum.

anladım hocam kullandıgınız checkeri söylebilirseniz bir bende denemek isterim belkide aynı şekilde benimde pc yi yormaz bakmakta fayda var :)