Navigation X
ALERT
Click here to register with a few steps and explore all our cool stuff we have to offer!

cracked.io | Best Forum Around | Free Premium Accounts

16708

Ortak Çalışma

by emoqss - 02 May, 2021 - 01:30 PM
This post is by a banned member (emoqss) - Unhide
emoqss  
Registered
243
Threads
5 Years of service
Merhabalar herkese, forumda birçok Türk gördüm ve buraya bir thread açmaya karar verdim. Genellikle kendi halinde script ve toollar yapan birisiyim, cracking vs için. Eğer aranızda ilgilenmek isteyen olursa beraber bir proje üzerinde çalışabiliriz. Programlama bilmeniz şart değil eğer başka bir konuda desteğiniz olabileceğinizi düşünüyorsanız çekinmeden buraya yorum atabilir veya özelden yazabilirsiniz. Onun dışında sohbet etmek isterseniz de yazabilirsiniz tabii :D. Yaşınız çok önemli değil, ama olgun davranmayacak yahut saygısızlık yapacaksanız hiç yazmayınız. Eğer birkaç kişi çıkarsa ortak çalışma yapmak isteyen bir discord kanalı ve sellix açabiliriz. Esenlikler dilerim hepinize.
This post is by a banned member (AzoorX) - Unhide
AzoorX  
Registered
35
Threads
3 Years of service
(This post was last modified: 04 May, 2021 - 10:23 PM by AzoorX.)
Özelden yazdım

Abi birkaç soru daha sordum bakarsan sevinirim :)

Abi yanlış anladın galiba beni özelden yazdım buraya da yazıyım sıkıntı olmasın :) 

''Yok yanlış anladın galiba evet seçebiliyorum programdan ama şimdi diyelim türkiyede kullanılmayan bir alan adı seçersem sıkıntı olabilir sadece türkiyede kullanılan alan adlarını seçmem gerekiyor ya onun için sordum :)''
This post is by a banned member (PlueTaha) - Unhide
This post is by a banned member (midwxst) - Unhide
This post is by a banned member (Hyzle) - Unhide
Hyzle  
Registered
86
Threads
2 Years of service
(02 May, 2021 - 01:30 PM)emoqss Wrote: Show More
Merhabalar herkese, forumda birçok Türk gördüm ve buraya bir thread açmaya karar verdim. Genellikle kendi halinde script ve toollar yapan birisiyim, cracking vs için. Eğer aranızda ilgilenmek isteyen olursa beraber bir proje üzerinde çalışabiliriz. Programlama bilmeniz şart değil eğer başka bir konuda desteğiniz olabileceğinizi düşünüyorsanız çekinmeden buraya yorum atabilir veya özelden yazabilirsiniz. Onun dışında sohbet etmek isterseniz de yazabilirsiniz tabii :D. Yaşınız çok önemli değil, ama olgun davranmayacak yahut saygısızlık yapacaksanız hiç yazmayınız. Eğer birkaç kişi çıkarsa ortak çalışma yapmak isteyen bir discord kanalı ve sellix açabiliriz. Esenlikler dilerim hepinize.

bir iki soru sorabilir miyim sizin içinde sıkıntı yoksa
This post is by a banned member (UserIsLegit) - Unhide
11
Threads
2 Years of service
Eğer teklif hala geçerliyse ben de katkıda bulunmak isterim.